Nasze  usługi

Meble w każdej postaci

Stwórzmy wspólnie niesamowity klimat w Twoim domu.

Poinformuj nas, czego aktualnie potrzebuje Twoje wnętrze, a my przygotujemy dla Ciebie projekt, wycenimy go i zrealizujemy. Gwarantujemy, że nasza pasja do tworzenia mebli będzie zauważalna w każdym calu, a całość realizacji przerośnie Twoje oczekiwania i sprawi, że poczujesz niepowtarzalny klimat wnętrza Twojego domu. Nawet jeśli nie masz swojego pomysłu, a zależy Ci na nowej aranżacji wnętrza to się nie martw – zajmiemy się wszystkim od początku do końca.

drewniana ściana za telewizor

Czym się zajmujemy?

Kuchnia

Od kuchni się zaczęło. To dla nas wiele znaczy. W trakcie realizacji, wykorzystując doświadczenie dbamy o funkcjonalność użytkowania i niepowtarzalny wygląd. Kuchnie zatrzymują czas.

Salon

Salon - miejsce rodzinnych chwil. Wykonując realizacje pamiętamy o tym. Chcemy, żebyście czuli się tam swobodnie, jak w pięknym, nowoczesnym domu. Zadbamy o wyjątkowy styl i komfort.

Jadalnia

Jadalnia - miejsce wspólnych posiłków. Tych codziennych i tych z gośćmi. Przygotowując meble w tym pomieszczeniu dbamy o Waszą wygodę i komfort rozmów. Dbamy o Wasz wspólny czas.

Sypialnia

Sypialnia to miejsce odpoczynku, wyciszenia i przyjemności. Pamiętając o tym, tworzymy wnętrza sypialni wprawiające w zachwyt, ale niewybijające z koncentracji. To będzie Wasz azyl.

Łazienka

Łazienka to miejsce, w którym rolę odgrywają detale. Zachowując właściwy minimalizm podkreślamy jej schludność i nowoczesny design. Dbamy o funkcjonalność użytkowania i precyzję.

Biuro

Często pracujemy z domu. Domowe biuro to miejsce, w którym łączymy ergonomię pracy z umożliwieniem efektywnego działania. Dbamy o to, by praca w tym miejscu była przyjemna.

Napisz do nas, czego potrzebujesz