O nas

stolarz kuchnia na wymiar

Jakość

W naszych realizacjach dbamy o jakość wykonania. Nie tylko w podstawowym zakresie, ale i w najdrobniejszych szczegółach. Wszystkie materiały i komponenty wykorzystywane przez nas są od renomowanych i najlepiej ocenianych producentów.

Estetyka

Nowoczesny design jest nierozłączny z prawidłową estetyką wykonania. Nasze realizacje wyróżnia wysoki poziom estetyki i schludność podczas pracy. Przekłada się to na zachwycająco czysty efekt końcowy, który zapewni Twojemu wnętrzu świeżość i właściwy styl.

szafka podwieszana na wymiar

Spójność

Potrafimy tak zaprojektować daną realizację, by perfekcyjnie wkomponowała się w już istniejący wygląd Twojego wnętrza. Pozwala to na osiągnięcie efektu spójności całej przestrzeni i stworzenie przyjaznego dla oka obrazu nieprzeszkadzających sobie stref.

Nasi producenci

kuchnia ciemny połysk na wymiar

Zdecydowaliśmy się na współpracę z Meble Progres z polecenia naszych znajomych. Jesteśmy bardzo zadowoleni, wszystko naprawdę na medal! Estetyka i czystość zachwyca do dzisiaj. Szczerze polecamy wybór tej firmy.

- Żaneta i Wojtek

drewniana ściana za telewizor

Skorzystaliśmy z usług Pana Patryka, ponieważ chcieliśmy odświeżyć nasze wnętrze i je unowocześnić. Wyszło perfekcyjnie. Oprócz samego wykonania firma podpowiedziała nam kilka pomysłów. Polecamy!

- Sylwia i Michał

drewniana szafka pod umywalkę

Pan Patryk wykonał dla nas meble pod zabudowę do łazienki oraz półkę pod umywalkę. Goście zwracają uwagę na jej nowoczesny wygląd i trwałość wykonania. Zdecydowanie jesteśmy zadowoleni!

- Angelika i Mateusz

Skontaktuj się z nami!

Mamy jeden cel – stworzyć funkcjonalne, nowoczesne i tworzące niepowtarzalny klimat meble i drewniane zabudowy, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.